Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla firm”

Przedsiębiorców i pracowników firm MŚP zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne online pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla firm”.
Spotkajmy się w dniu  17 stycznia 2023  r. w godzinach od 10:00 do 11:00. 
Finansowane z funduszy europejskich szkolenia każdy wybierze według własnych potrzeb. Mogą to być szkolenia zawodowe, z kompetencji cyfrowych, związane z zarządzaniem firmą czy związane z nabyciem innych umiejętności potrzebnych w firmie. Mogą to być również szkolenia dla Twoich pracowników. Wybierzesz je indywidualnie dla każdej osoby z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych. Na spotkaniu omówimy zasady ubiegania się o wsparcie, pokażemy niezbędną dokumentację. 
Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80 % kosztów.
Naszym gościem będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która omówi zasady ubiegania się o środki w projekcie „Regionalny Fundusz Szkoleniowy”. Pokażemy także inne projekty szkoleniowe.
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 17.01.2023 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.
Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.
Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.
Serdecznie zapraszamy!

Informacja o spotkaniu

  • W lewym górnym rogu logo Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie a poniżej informacja o spotkaniu

Wróć

Przejdź do początku strony