Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Webinarium pt. „Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy”

Na bezpłatne webinarium zapraszamy 24 marca 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.
Zakończył się okres programowania 2014-2020. Zakończyła się realizacja większości projektów wspierających rozwój przedsiębiorstw. 
Jest jednak nadal możliwość korzystania z preferencyjnych, europejskich pożyczek. Pożyczka może ułatwić rozbudowę obiektów firmy, zakup środków trwałych i wyposażenia albo wartości niematerialnych i prawnych. Pożyczki są sprawdzonym instrumentem wsparcia przedsiębiorstw. Pożyczkę, wiadomo, trzeba zwrócić jednak decyzję o przyznaniu pożyczki można uzyskać już w ciągu miesiąca i przystąpić do realizacji inwestycji czy dokonania zakupów niezbędnych do rozwoju firmy. Biznesowe szanse mogą się nie powtórzyć.
Jest też płynnościowe wsparcie dla firm przechodzących trudności związane z Covid 19.
Nadal można korzystać z projektów szkoleniowych w ramach Akademii Menadżera MŚP, kompetencji dla sektorów, czy szkoleń  umożliwiających uzyskanie kwalifikacji cyfrowych przez kadrę zarządzającą firmy. Na spotkaniu powiemy jak po to wsparcie sięgnąć.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 24.03.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska  zwrotne potwierdzenie.
Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.
Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.
Serdecznie zapraszamy!

Informacja o webinarium

  • Informacja o webinarium pt. "Preferencyjne pożyczki nz...

Wróć

Przejdź do początku strony