Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Weź udział w webinarium "Własna firma dla niepracujących 30+"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Własna firma dla niepracujących 30+”
Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 8.03.2021 r. w godzinach 10:00 – 11:40.
Jest to kolejna propozycja dla osób, których marzeniem jest własny biznes. Tym razem, do udziału w webinarium zapraszamy osoby bez zatrudnienia, które ukończyły 30 lat.
W webinarium weźmie udział przedstawicielka Urzędu Miasta Włocławek (partnera projektu pt. „Dotacja na start”), bezpośrednio zajmująca się realizacją projektu. Opowie o warunkach jakie należy spełnić, aby wziąć udział w projekcie i zakończyć go sukcesem – założeniem własnej firmy. 
Projekt obejmuje wsparcie finansowe oraz szkolenia z zagadnień prawnych, finansowych i marketingowych przygotowujących do prowadzenia firmy. Każdy uczestnik projektu skorzysta z doradztwa przy przygotowaniu biznes planu.
Program dostępny jest tutaj 
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia.
Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.
W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny 54 235 67 12.
 Zapowiedź!
Kolejne planowane spotkanie/webinarium dotyczyło będzie szkoleń dla osób niepracujących i zatrudnionych. Zainteresowanych udziałem w webinarium proszę o kontakt już dziś pod numerem 54 235 67 21. Chętnych zawiadomimy o terminie spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Przejdź do początku strony