Przejście do sekcji:

Treść strony - Transport publiczny

Informacje na temat dowozu uczniów oraz pasażerów na terenie gminy Wielgie.

 
         Wójt Gminy Wielgie informuje, że od 4 września 2017 roku ulegnie zmianie system dowożenia uczniów do szkół w Czarnem, Wielgiem i Zadusznikach.
 
         Dowożenie uczniów będzie odbywało się w systemie przewozów regularnych, polegającym na wykupieniu przez Gminę u przewoźnika,  imiennych biletów miesięcznych dla uprawnionych do przewozu. Usługę przewozu w roku szkolnym 2017/2018 będzie realizowało przedsiębiorstwo Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. we Włocławku.
 
         Korekcie uległa sieć przystanków. Autokary będą się zatrzymywały wyłącznie na wyznaczonych i oznakowanych przystankach.
 
          Uwagi, dotyczące świadczonej usługi przewozów uczniów lub propozycje zmian prosimy zgłaszać bezpośrednio opiekunom obecnym w autokarach lub dyrektorom poszczególnych szkół.
 
         Ewentualne formalne skargi, dotyczące świadczonej usługi przewozu uczniów, należy składać na piśmie do dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Wielgiem.
 
         Jednocześnie Wójt Gminy Wielgie informuje, że system przewozów regularnych umożliwia skorzystanie z usługi przez każdego potencjalnego pasażera, przez wykupienie biletu na przejazd daną trasą, po cenie określonej przez przewoźnika.
 
W załączeniu publikujemy rozkłady jazdy obowiązujące od dnia 04.09.2017 r.
Rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w trakcie roku szkolnego.
 
 

Przejdź do początku strony