Gmina Wielgie

Odnośniki

Aktualności z Gminy

Treści z Gminy

Gmina Wielgie
ul. Starowiejska 8, 87-603, Wielgie
NIP: 466-032-66-61

[obiekt mapy] Położenie gminy Wielgie na mapie.

Aktualności z Klubów Sportowych Gminy

Przypomnienie o wpłatach na fundusz promocji

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Bydgoszczy uprzejmie przypomina, iż zgodnie z art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 22 maja 2009 roku o funduszach promocji produktów rolno - spożywczych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2122, z późn. zm.), do naliczania, pobierania i przekazywania wpłat na fundusz promocji oraz składania kwartalnych deklaracji zobowiązani są:

  • przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w zakresie uboju świń, bydła, koni, owiec, drobiu,
  • przedsiębiorcy będący podatnikami podatku od towarów i usług w rozumieniu ustawy o VAT, którzy prowadzą działalność gospodarczą w zakresie wywozu poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej żywych świń, bydła, koni, owiec, drobiu,
  • przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w zakresie przetwórstwa na cele konsumpcyjne zbóż,
  • przedsiębiorcy będący podatnikami podatku od towarów i usług w rozumieniu ustawy o VAT, którzy skupują owoce lub warzywa od rolników ryczałtowych w celu ich przetworzenia lub odsprzedaży lub wytwarzają owoce i warzywa,
  • przedsiębiorcy będący podatnikami podatku od towarów i usług w rozumieniu ustawy o VAT, którzy skupują ryby od rolników ryczałtowych, w celu ich przetworzenia lub odsprzedaży, bądź prowadzący działalność w zakresie połowu ryb w wodach śródlądowych lub morskich, bądź prowadzący działalność w zakresie chowu lub hodowli ryb.

Pismo Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

  • Pismo cz. 1
  • Pismo cz. 2

« wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.